BLOG

Mandle môžete použiť pri pečení alebo chrumkať len tak samotné. Tieto orechy sú však nielen chutné, ale aj plné živín, ktoré prospievajú nášmu telu. Pre svoje priaznivé účinky na pokožku a vlasy našli svoje uplatnenie aj v kozmetike. Ešte viac o mandliach sa dozviete v nasledujúcom článku.

Nech sa páči. V tomto článku vám prinesieme 18 spôsobov ako sa dá tento prírodný zázrak použiť. Tieto tipy sme zhromaždili tým, že sme sa opýtali babičiek, mamičiek, priateľov ale aj priateľov na sociálnych sieťach, ktorí sú fanúšikmi produktov od Melemu.

Argánový olej prezývaný aj ako "tekuté (marocké) zlato"obsahuje vitamíny A, E, F, esenciálne mastné kyseliny, skvalén (účinnýpri liečbe kožných ochorení, aj ako prevencia rakoviny kože), karotenoidy a steroly, ktorézachovávajú mladistvývzhľad pokožky. Má schopnosťnapnúť pokožku, vyhladiť vrásky a spevniť ju. Ochraňuje pokožku pred negatívnym...

Oleje môžu pre zdravie vašej pokožky urobiť zázraky, no existuje medzi nimi mnoho rozdielov - v závislosti od ich vlastností. Najvýznamnejšou vlastnosťou ktorá oddeľuje bežné oleje od suchých olejov je rýchlosť ich absorpcie.

Tak a je to tu. Keď ste čítali moje predchádzajúce blogy, tak ste sa dozvedeli, že som sa vrátila naspäť na Slovensko, do mojej rodnej dedinky, kde máme okrem iného aj krásnu záhradu. Celý rok čakám, kedy konečne príde jeseň a práca v záhrade zostane v mojích rukách. Potom si už iba vravím, domov sladký domov...