Existuje minimálne 18 spôsobov ako využiť Melem

22.04.2019

Nech sa páči. V tomto článku vám prinesieme 18 spôsobov ako sa dá tento prírodný zázrak použiť. Tieto tipy sme zhromaždili tým, že sme sa opýtali babičiek, mamičiek, priateľov ale aj priateľov na sociálnych sieťach, ktorí sú fanúšikmi produktov od Melemu.

Melem, obľúbený krém, spoľahlivo chráni a vyživuje pokožku, je obľúbeným kozmetickým produktom pre mnohé celé rodiny. V priebehu rokov zostal Melem uznávaný pre svoju jedinečnú, prijemnú vôňu a všestranné využitie. Jediná vec, ktorá sa zmenila je balenie. Nový "malý" Melem prichádza túto jar v jemných pastelových farbách, no účel zostáva rovnaký. Vedeli ste, že existuje 18 spôsobov, ako vám Melem môže pomôcť vo vašej starostlivosti?

 • Pre rozštiepené končeky vlasov

Naneste Melem na suché končeky, aby ich vyživovali a zabránili popraskaniu, a zároveň dodávajú vlasom zdravý lesk a vyhladia vaše vlasy.

 • Poškodená koža pri nachladnutí

Melem je skvelým riešením pre citlivú pokožku v oblasti nosa namáhanú fúkaním, ktoré sú poškodzované. Upokojuje začervenanie, zmierňuje pálenie pokožky a poskytuje pocit úľavy.

 • Pre hebké a krásne pery

Úsmev je krajší s dobre upravenými perami. Aplikujte Melem pred spaním alebo pred aplikáciou rúžu, najmä tých matných, aby sa nedostali do pórov a zostali dlhšie upravené.

 • Pre hydratovanú pokožku tváre bez suchých miest

Používajte krém Melem pravidelne (napr. Ráno a večer) pre dostatočnú hydratáciu jemnej pleti na tvári. Tiež ho môžete využiť ako podkladovú bázu pod make-up, po ktorej sa make-up rovnomerne rozotiera.

 • Pre jemné a mäkké ruky

Nepriaznivé poveternostné podmienky - ako je chlad, vietor alebo ručná práca môžu viesť k popraskanej pokožke. Hovorí sa, že ruky ukazujú ako starí sme, takže ruky ktoré nie sú vyživované, môžu svojmu vzhľadu určite pridať o nejaký ten rok naviac.

Starajte sa svoje ruky s Melem-om a pochváľte sa mladistvým vzhľadom.

 • Pre zvláčnenú kožu v okolí nechtov

Veríme, že neexistuje osoba, ktorá by občas nepoznala aké to je, mať suchú kožičku v okolí nechtov. Vieme, aká nepríjemná môže byť táto bolesť. Melem zjemňuje pokožku v okolí nechtov, takže vaše ruky budú vždy pekné.

 • Aby vaše lakte a kolená boli mäkké

Kolená a lakte sú náchylné na zhrubnutie kože. Aplikujte Melem ráno a večer, hydratujte pokožku a zostane pružná.

 • Pre jemnú pokožku po depilácii

Suchá a podráždená pokožka je po depilácii veľmi častá. Pre krásne hladké nohy môžete aplikovať Melem po depilácii, a tak pokožke poskytnúť hydratáciu a lesk.

 • Pre päty

Je to nepríjemný pocit, keď sa do popraskaných piet zatrhávajú ponožky. Vyživujte ich krémom Melem pred spaním a zabráňte tomuto nepríjemnému pocitu.

 • Pre jemnú a hydratovanú pokožku celého tela

Malé balenia, ktoré sa zmestia do každého vrecka, sú ideálnym riešením pre starostlivosť o telo kedykoľvek a kdekoľvek počas dňa. Ak idete na výlet, nie je potrebné so sebou nosiť niekoľko výrobkov, krém Melem vyživuje a hydratuje celé telo.

 • Na zmiernenie alergickej reakcie

Či už vaša pokožka reaguje na šperky, deodorant alebo niečo iné - aplikujte Melem na miesto, kde je koža podráždená a zmiernite začervenanie, pálenie alebo svrbenie.

 • Na zmiernenie alergickej reakcie na slnko

Sčervenanie, pálenie a odlupovanie pokožky sú bežné u ľudí s citlivejšou pokožkou. Melem pomáha chrániť pokožku po vystavení slnku - zmierňuje brnenie, upokojuje začervenanie a dodáva pocit úľavy.

 • Pre rýchlejšie hojenie popálenín

Ak máte menšie popálenie, s ktorým nie je potrebné navštíviť lekára, bolesti sa môžete vyhnúť aplikovaním Melem-u a pomôcť tak poškodenej pokožke.

 • Pre kožu poštípanú komármi

Vyskúšajte Melem pri ďalšom poštípaní komárom a sami zistite, že ste zabránili svrbeniu.

 • Na hydratáciu bradaviek počas dojčenia

Väčšina matiek vám povie, že nástup dojčenia bol ťažký. Uľahčite si začiatok materstva tým, že hydratujete pokožku bradaviek a dodáte jej pružnosť, aby ste predišli popraskaniu.

 • Na kožu proti striam

Tehotenstvo alebo prírastok hmotnosti môže byť príčinou vzniku strii. Ak pravidelne vyživujete pokožku, bude pružnejšia a nemusíte sa obávať popraskania.

 • Pre najjemnejšiu a zdravú pokožku dieťaťa

Ak ste nikdy neprišli do kontaktu s pokožkou dieťaťa, asi si len ťažko viete predstaviť aká je jemná. Melem vyživuje citlivú pokožku dieťaťa a zanecháva ju vláčnou, tiež je ideálny na aplikovanie pri začervenaní k oblasti plienok.

 • Pre rýchlejšie hojenie chrasty

Častým výskytom u detí sú škrabance spôsobené pádom. Babičky mali vynikajúci krém na starostlivosť o pleť - Melem. To je jeden z tipov, ktoré Melem odporúča novým generáciám.

Toto je všestranné použitie, ktoré vám prinášame. Ak si nájdete vlastné využitie, budeme radi, ak sa s nami o svoje tipy podelíte.

                                                                                                                                                                                          Tvoj Melem