Konečne ten pravý krém!

09.04.2019

    Tak a je to tu. Keď ste čítali moje predchádzajúce blogy, tak ste sa dozvedeli, že som sa vrátila naspäť na Slovensko, do mojej rodnej dedinky, kde máme okrem iného aj krásnu záhradu. Celý rok čakám, kedy konečne príde jeseň a práca v záhrade zostane v mojích rukách. Potom si už iba vravím, domov sladký domov...  

    Ani tento rok ma to neobišlo a zrejme ani mnohých z vás. Tá radosť v maminých očiach znela asi takto: ,,Hurááá, aspoň mi pomôžeš v záhrade". (R.I.P. všetkým rukám, čo majú pľuzgiere od motyky). Pevne verím, že aj vy už dokončujete prácu v záhrade a chystáte sa na sezónu večne studených nôh schovaných pod dekou. Je tu však viac problémov, ako aj napríklad večne studené ruky a hlavne po ťažkej brigáde na záhrade s motykou, aj vysušené. 

   Pokožka pomaly ale isto kričí o pomoc. Svoj deň si dokonca bez krému neviem ani predstaviť a tak hľadám všetky možné spôsoby ako vrátiť pokožke svoj mladistvý vzhľad. Recepty na domáce hydratačné krémy nedopadli podľa predstáv.. Bez komentára. Rozhodla som sa však vyskúšať nájsť niečo lepšie, niečo čo dodá mojej pokožke opäť pekný vzhľad a hlavne dostatočnú hydratáciu. Veď, kto by chcel tesne po 20tke mať ruky ako po vojne. A tak som jedného dňa našla! Melem ! Nie nemelem jazykom, aj keď to tak asi vyzerá, ale Melem je značka krému, ktorý dokázal z mojich suchých rúk opäť spraviť dokonalo hydratované ruky.

   Ruky sú najčastejšie v porovnaní s inými časťami tela vystavované rôznym nepriaznivým vplyvom ktoré pokožku poškodzujú. Antibakteriálne gély? Dnes už bežná rutina v každej kabelke. Zima? Mráz? Výpredajové mydlá na ruky? (ani ja neodolám tej super akcii v drogérii 2+1 zdarma). Všetko to vysušuje našu pokožku. Netreba však smútiť.. Lebo práve vtedy prichádza na rad veľmi účinný, šikovný a hlavne prírodný - Melem.Je to krém pre všetko. Na tvár a telo, pre ženy aj mužov a pre Teba :)


     Balenie krému je veľmi šikovné a zmestí sa do každej kabelky alebo vrecka. Dúfam, že touto cestou pomôžem mnohým z vás nájsť ten správny krém aj pre vás a že zostanete rovnako spokojný s jeho účinkom ako aj ja. 


Ja som si už našla ten pravý a ty?


Diana